שלוחת חינוך

עמיתי שלוחת חינוך

אביבית קאץ

מפקחת רשותית מחוז מרכז, מינהל חברה ונוער

אורי מלול

מנהל אגף חינוך שער הנגב

אורלי גלעד

מנהלת בית ספר עומר

אורנית שלזינגר

מנהלת בית ספר פסג”ה מודיעין

אילן וקנין

מנהל אגף חינוך נהריה

אילן יצחקי

מנהל בית ספר יערת העמק – מגדל העמק

אילנה זגול

מנהלת אגף חינוך פרדס חנה-כרכור

איריס אלטיט

מנהלת בית ספר יסודי גוונים, עין המפרץ

אירית גרינברג

מנהלת בית ספר פסג”ה קרית מוצקין

אלכסנדרה קופץ

מנהלת בית ספר יסודי ניצני אשכול

אנה ברזני

סגנית מנהלת מרכז הדרכה מחוז חיפה, אגף תכנים, תכניות, הכשרה והשתלמויות, מינהל חברה ונוער

גילה בורנשטיין

מפקחת ממונה חברתי-קהילתי – תלמידים ונוער, משרד החינוך, מינהל חברה ונוער, במחוז חיפה

גליה כובש

מנהלת מרכז הדרכה מחוז צפון, אגף תכנים, תכניות, הכשרה והשתלמויות, מינהל חברה ונוער

גלית יצחקי

מנהלת בית ספר עירוני ה’ חיפה

גלית לוי גרינברג

מנהלת אגף חינוך קרית ים

ד”ר ניגיסט מנגשה

מנהלת אגף חינוך ראש העין

דודי שוקף

מנהל מרכז הדרכה ארצי למסעות לפולין, מטה מינהל חברה ונוער

דורית בר חי

ממונה חינוך חברתי קהילתי, אגף חח”ק

ורד פינקלשטיין

ממונה חינוך חברתי קהילתי, מחוז תל אביב

זאב בר לב

מנהל בית ספר אושא יחד – פתח תקוה

זהר ביבר

מפקח רשותי מחוז צפון, מינהל חברה ונוער

חגי סמט

מנהל אגף חינוך גולן

חגית כראדי גואטה

מנהלת בית ספר ארן – חולון

חיה אבני

מנהל בית ספר פסג”ה

חלי חכמה

מנהלת בית ספר יסודי רבין

חנה הררי

ממונה על מבצעים פדגוגיים, רשויות במטה פסג״ה

חני יאיר

מנהלת אגף חינוך כפר ורדים

טובה דולב

מנהלת אגף חינוך נתניה

טירה אמרוסי גילנור

מפקחת רשותית מחוז מרכז, מינהל חברה ונוער

טלי אורנשטיין

מנהלת ביה”ס לעובדי חינוך ונוער – “סמינר שיין”, אגף תכנים, תכניות, הכשרה והשתלמויות

יוסי מסטאי

מפקח רשותי מחוז מרכז, מינהל חברה ונוער

יניב בלום

מדריך ארצי, אגף תכנים, תכניות, הכשרה והשתלמויות, מינהל חברה ונוער

יעל ון דייק

הכשרת מנהלים ופיתוח מנהיגות חינוכית בחמ”ד, בית שמש

יפה צדקיהו

מנהלת מינהל חברה ונוער, מחוז ירושלים ומנח”י

יפה שגיא

מנהלת בית ספר תיכון יעדים

ליאת סלומון

מנהלת מרכז הדרכה ארצי להנחלת זכרון השואה, מטה מינהל חברה ונוער

מיכל סטולר

מנהלת פסג”ה ירושלים

מיכל שמלה

מנהלת בית ספר שקד

מנה חלפון

מפקח רשותי מחוז ירושלים, מינהל חברה ונוער

נעמי יצחייאק

סגנית מנהלת מרכז הדרכה מחוז ירושלים ומנח”י, אגף תכנים, תכניות, הכשרה והשתלמויות, מינהל חברה ונוער

סמי עטר

מנהל אגף חינוך מרחבים

עינב שוורץ

מנהלת מינהל חברה ונוער, מחוז חיפה

עמית נסיון שלוחות חינוך

עמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוך

עמית נסיון שלוחות חינוך2

עמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוך

עמית נסיון שלוחות חינוך3

עמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוך

עמית נסיון שלוחות חינוך4

עמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוך
עמית נסיון שלוחות חינוךעמית נסיון שלוחות חינוך

ענת שירזי

ממונה על הכשרת מנהלים במשרד החינוך

עפרה טנדלר

מנהלת בית ספר דגן קרית חיים

צבי בודנהיימר

מנהל אגף חינוך קצרין

קרן רז נצר

מנהלת תיכון גני תקוה

רבקה פורמן מעוז

מפקחת רשותית מחוז צפון, מינהל חברה ונוער

רבקה שמש

מנהלת בית ספר אלון – רמת השרון

רוני סלאמה

מנהלת בית ספר פסג”ה בית שאן

רות גל

מנהלת בית ספר אליאנס

רות קנולר

מנהלת אגף תכנים,תכניות, הכשרה והשתלמויות

רחל פלג

מנהלת אגף חינוך על יסודי באר שבע

שגיב אלבז

מנהל בית ספר תיכון יחד – מודיעין

שגית לוי

סגנית מנהלת ביה”ס לעובדי חינוך ונוער – “סמינר שיין”, אגף תכנים, תכניות, הכשרה והשתלמויות

שושי שפיגל

ממונה חינוך חברתי קהילתי חמ”ד, מינהל חברה ונוער

שלום עזרן

מנהל אגף חינוך לוד

שרלי עצמון

מפקחת פיתוח מקצועי (משרד החינוך) מחוז תל אביב