עמיתי שלוחת חינוך

עמיתי שלוחת חינוך

אבי גנון

משנה למנכ״ל משרד החינוך

אביבית קאץ

מפקחת רשותית מחוז מרכז, מינהל חברה ונוער

אורי מלול

מנהל בית ספר תיכון הרב תחומי עמל 1 "אמירים" אופקים

אורלי גלעד

מנהלת בית ספר עומר

אורנית שלזינגר

מנהלת בית ספר פסג"ה מודיעין

אטי אדר

ראשת מנהל חינוך בעריית ראשון לציון

אילון שמיר

ד"ר אילון שמיר, מרצה וראש החוג למקרא ותרבות ישראל במכללת בית ברל.

אילן וקנין

מנהל אגף חינוך נהריה

אילן יצחקי

מנהל בית ספר יערת העמק – מגדל העמק

אילנה זגול

מנהלת אגף חינוך פרדס חנה-כרכור לשעבר

איריס אלטיט

מנהלת בית ספר יסודי גוונים, עין המפרץ

אירית גרינברג

מנהלת בית ספר פסג"ה קרית מוצקין

אלי שיש

ד"ר אלי שיש, מנהל אגף של"ח (שדה, לאום, חברה) וידיעת הארץ, משרד החינוך.

אלכסנדרה קופץ

מנהלת בית ספר יסודי ניצני אשכול

אנה ברזני

סגנית מנהלת מרכז הדרכה מחוז חיפה, אגף תכנים, תכניות, הכשרה והשתלמויות, מינהל חברה ונוער

אסף שור

סמנכ"ל מועצת המכינות

אתי דהן

ראש מינהל חינוך וחברה בנתניה, עיריית נתניה

בניהו טבילה

מתאם פיקוח על-יסודי, מחוז חרדי, משרד החינוך

גילה בורנשטיין

מנהלת תכנית חינוך בלתי פורמלי במכללת שאנן

גילית יצחקי

מנהלת בית ספר עירוני ה' חיפה

גליה כובש

מנהלת מרכז הדרכה מחוז צפון, אגף תכנים, תכניות, הכשרה והשתלמויות, מינהל חברה ונוער

גלית לוי גרינברג

מנהלת אגף חינוך קרית ים

דודי שוקף

מנהל מרכז הדרכה ארצי למסעות לפולין, מטה מינהל חברה ונוער

דורית בר חי

ממונה הכנה לצה"ל, מינהל חברה ונוער, משרד החינוך לשעבר

ויקי ניצן

מנהלת חברה ונוער, מינהל חברה ונוער, משרד החינוך

ורד פינקלשטיין

ממונה חינוך חברתי קהילתי, מחוז תל אביב

זאב בר לב

מנהל בית ספר אושא יחד – פתח תקוה

זהר ביבר

מפקח רשותי מחוז צפון, מינהל חברה ונוער

חגי סמט

מנהל אגף חינוך גולן

חגית כראדי גואטה

מנהלת בית ספר ארן – חולון

חיה אבני

מנהל בית ספר פסג"ה

חיה שיטאי

מנהלת מחוז תל אביב, משרד החינוך

חלי חכמה

מנהלת בית ספר יסודי רבין

חנה הררי

ממונה על מבצעים פדגוגיים, רשויות במטה פסג״ה

חני יאיר

מנהלת אגף חינוך כפר ורדים

טובה דולב

מנהלת אגף חינוך נתניה לשעבר

טירה אמרוסי גילנור

מנהלת אגף קליטת תלמידים עולים ותושבים חוזרים במשרד החינוך

טלי אורנשטיין

מנהלת ביה"ס לעובדי חינוך ונוער – "סמינר שיין", אגף תכנים, תכניות, הכשרה והשתלמויות

יוסי מסטאי

מפקח רשותי מחוז מרכז, מינהל חברה ונוער

יוסי סוקניק

סמנכ"ל רשת נעם- צביה

יניב בלום

מנהל מרכז הדרכה ארצי – חברתי במשרד החינוך

 

יעל ואן דייק

הכשרת מנהלים ופיתוח מנהיגות חינוכית בחמ"ד, בית שמש

יפה צדקיהו

מנהלת מינהל חברה ונוער, מחוז ירושלים ומנח"י

יפה שגיא

מנהלת בית ספר תיכון יעדים

לי בילו

ראש מטה חיל החינוך, צה"ל

ליאור ורוצלבסקי

כתבת חדשות 13

ליאת סלומון

מנהלת מרכז הדרכה ארצי להנחלת זכרון השואה, מטה מינהל חברה ונוער

מיכל סטולר

מנהלת פסג"ה ירושלים

מיכל שמלה

מנהלת בית ספר שקד

מנה חלפון

מפקח רשותי מחוז ירושלים, מינהל חברה ונוער

ניגיסט מנגשה

ד"ר ניגיסט מנגשה. מנהלת אגף חינוך ראש העין

נעמי יצחיאק

סגנית מנהלת מרכז הדרכה ארצי משרד החינוך

 

סמי עטר

מנהל אגף חינוך- שער הנגב.

עדי אורן

מנהל מינהל חברה ונוער מחוז תל אביב, משרד החינוך

עינב שוורץ

מנהלת מינהל חברה ונוער, מחוז חיפה

עמנואל זילברמן

מנהל אגף חינוך ממלכתי וממ"ד, עיריית ירושלים

ענת שראזי

ממונה על הכשרת מנהלים במשרד החינוך

עפרה טנדלר

מנהלת בית ספר דגן קרית חיים לשעבר

צבי בודנהיימר

מנהל אגף חינוך קצרין

צפורה (פייגי) כהן

אחראית על צוות הפיקוח בתיה"ס היסודיים לבנות במחוז החרדי

קרן רז נצר

ד"ר קרן רז נצר, פרויקטורית במשרד החינוך להתחדשות הלמידה בתיכונים

רבקה הלינגר

אחראית על החינוך הממלכתי דתי במחוז ת"א, משרד החינוך

רבקה פורמן מעוז

מפקחת רשותית מחוז צפון, מינהל חברה ונוער

רבקה שמש

מנהלת בית ספר אלון – רמת השרון

רוני סלאמה

מנהלת בית ספר פסג"ה בית שאן

רות גל

מנהלת בית ספר אליאנס

רות קנולר לוי

מנהלת אגף תכנים,תכניות, הכשרה והשתלמויות

רחל סולימן

פיקוח כולל על בתי ספר תיכוניים במשרד החינוך

רחל פלג

מנהלת אגף חינוך על יסודי באר שבע

שגיב אלבז

מנהל בית ספר תיכון יחד – מודיעין

שגית לוי

סגנית מנהלת ביה"ס לעובדי חינוך ונוער – "סמינר שיין", אגף תכנים, תכניות, הכשרה והשתלמויות

שושי שפיגל

ממונה חינוך חברתי קהילתי חמ"ד, מינהל חברה ונוער

שי קלדרון

מנהל המחוז החרדי במשרד החינוך

שירי ארדיטי נחום

משנה למנכל השומר החדש

שירלי עצמון

מפקחת פיתוח מקצועי (משרד החינוך) מחוז תל אביב

שלום עזרן

מנהל אגף חינוך לוד